USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Sossegada Em Teresopolis Teresopolis Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Casa Sossegada Em Teresopolis Villa

Foglalás
2026-09-27
2026-09-28

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Apartment photo stub
5

Casa Sossegada Em Teresopolis Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Gyerekbarát

Kiságyak

 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


Az 1 hálószobás Casa Sossegada Em Teresopolis Villa szaunával büszkélkedhet, emellett egy 4 km-es távolságra található az olyan szórakozóhelyektől, mint a Portugálok Háza Klub. A Teresópolis városi nyaraló rendelkezik egy magán úszómedencével, és ideális legfeljebb 2 vendég számára.

Az Arthur Dalmasso-emlékház 10 percnyi autóútra, a Cascata do Imbuí pedig szomszédságában helyezkedik el az 1 fürdőszobás villától. A Casa Sossegada Em Teresopolis Villa olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a nagyjából 4,1 km-re lévő Szent Teréz-templom.

A Teresópolis városi szállás ablakaiból a vendégek élvezhetik a kertre néző kilátást.

A szálláshelytől csaknem egy 15 perces sétára található Imbuhy Restaurante olasz fogásokat szolgál fel. A Teresópolis városi ingatlan vendégeit kikapcsolódásra invitálja az erkéllyel ellátott magán kertben.

  • Repülőterek
  • Galeao
    97 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • Háziállat engedélyezett

Szoba felszereltsége

  • LCD TV
  • Kiságyak

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 15:00-18:00 között
Kijelentkezés: 08:00-11:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    Medence elérhető a Casa Sossegada Em Teresopolis Villa kínálatából?

    Igen, a Casa Sossegada Em Teresopolis Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét.
  • ❓

    A nyaraló biztosít konyhát?

    A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teakonyha.
  • ❓

    Kik a szálláshely leggyakoribb vendégei?

    Bár a szálláshely különösen az üzleti ügyben járó vendégek körében kedvelt, minden vendéget szívesen látnak.
  • ❓

    Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Sossegada Em Teresopolis Villa területén tartózkodunk?

    Teresópolis nevezetességei közé tartozik a Santo Antônio de Paquequer Church és az Arthur Dalmasso-emlékház, amelyek 7 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Casa Sossegada Em Teresopolis Villa területétől. Ezenkívül a Cascata do Imbuí (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.
  • ❓

    Vannak a Casa Sossegada Em Teresopolis Villa területén wellness-szolgáltatások?

    A Casa Sossegada Em Teresopolis Villa villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a szaunában pihenhetnek.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-27
2026-09-28

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Casa Sossegada Em Teresopolis Villa, Brazília

Rua Bibi, 901, Teresópolis, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved